Kontori Rally

Kontoriralli on loominguline tegevus, mis edendab meeskonnatöö oskusi mille käigus ehitavad meeskonnad päris oma auto! Iga meeskond töötab piiratud ressurssidega aja peale.

Pakutavad materjalid on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kontoritarbed ja kõik käepärased igapäevased asjad. Ainsad „kõrgtehnoloogilised” abivahendid on õhupallid!

Ettevalmistuste lõppedes pannakse ehitatud masinad proovile. Võidukas meeskond on see, kes läbib raja ühes tükis! Traditsiooniline šampanja on soovituslikult kohustuslik!

Crowd Scavanger Hunt

Kui kell käima läheb, teeb igast meeskonnast keegi publikuga koostööd, et leida loendis olev ese või inimene. Esimene tiim, kes leiab kõik lahendused või kogub kõige rohkem punkte on võitja. Super lihtne viis kõigi kaasamiseks konverentsidel või suvepäevadel.

COMBO

EGGSALENT

Eggsalent tegevuste jada on koostöö edendamiseks ning hea suhtlemise ja loovuse arendamiseks. Mängu eesmärk on tõestada, et suudate teha kõike, mida meeskonnale ette „söödetakse“.

Pabertorn - Ehita lihtsatest materjalidest kõige kõrgem ning stabiilsem pabertorn, mida eales on ehitatud. Võidab see, kelle torn on kõige pikem ning püsib tervelt minuti ilma, et katki kukuks.

Ohutud munad: Selle mängu käigus kavandate, disainite ning loote oma munadele kaitseümbrise. Samuti on teil vaja luua väike reklaamplakat ning välja mõelda ka lööklause oma kaitsme müümiseks. Tooteid ja reklaame hindab žürii.

20 Sekundit

Kui kell pannakse käima, siis parem juba jookse! 20 sekundit on kiirete tegevuste ja lahendite maa. Kiiruse peale tuleb leida või teha midagi, et oma tiimile kõige rohkem punkte teenida. Võidab meeskond, kellel on kõige rohkem punkte.

Enne seiklust!

Mängude ülesse seadmine võtab aega ehk oleme juba tunduvalt varem kohal. Alati oleks hea kui ruum oleks suur ning enne mängu algust ja pärast oleks võimalik ruume tuulutada.

Naudi seiklust!

Boosterid on kiired ja lõbusad lühimängud, millega on võimalik korra kontori rutiinist välja tulla. Tuleme kohale, paneme mängu ülesse, mängime ja peale seda saab uuesti palju energilisemalt tööd jätkata.

Peale seiklust!

Kõikidele seiklustegevustele on olemas auhinnakotid hea ja paremaga.
Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohuslane. Seega ei lisandu KM-i hinnale.

Millise booster´i valisid ?

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.