Hübriid mängud

Kuna meie elu on muutumas, siis peame ka meie oma seiklusmängude taktikaid muutma, et ikka oleks võimalus koos midagi huvitavat teha. Selleks oleme kolinud virtuaal avarustesse ning välja tulnud hübriid mängudega, milleks on vaja ühte nutiseadet (telefon/tahvelarvuti) tiimi peale ning LOQUIZ rakendust.

Rakenduse saab installida enne mängu algust oma seadmesse, kas siis Google Play või Apple Store lehelt ning meie saadame täpsemad mängujuhised teile vajalike koodidega ning mäng võibki alata.

Millised on variandid, kuidas on võimalik hübriid seiklusmänge läbi viia?

Saage kokku – valige välja omale sobiv tegevus, mõelge välja aeg ja koht, kus tahate oma seiklust läbi viia, saage kokku ning alustage hübriid seiklusega.

Tehke virtuaalselt – see tähendab seda, et valite välja aja, kuna tahate oma tegevust läbi viia ning kõik osalejad saavad kodus või kodu lähedal mängida. Enne ja pärast saate kas siis läbi Skype või Zoom´i vahenduse reeglid üle vaadata ning pärast koos tulemusi vaadata ja muljetada. Kodu ei pea olema ainult Eestis. Võite mängida ka rahvusvaheliselt inimestega, keda te pole ammu näinud aga soovite midagi lahedat koos teha. 

Hea Tuju Korraldajaga – hübriid mänge on võimalik teha ka koos mängujuhiga läbi zoom platvormi. Mängu kestus pikeneb koos mängujuhiga 30-45 minutit, olenevalt seiklusmängust. Teile seletatakse ära täpsemalt, kuidas mängud toimuvad ning jagatakse tiimidesse. Samamoodi nagu “Tehke Virtuaalselt”, saate mängida ükskõik kuskohas, kuhu ulatub internet. Ei pea tegema grupeeringuid, et kus tiimis keegi on. Jagatakse teid virtuaalselt ning saab kodus ühineda mänguga oma enda nutiseadmes.

Kõrgustesse

Lähme teeme ühe lõbusa matka virtuaalselt ning "ronime" koos maailma kõige kõrgemate mägede otsa. Vallutada tuleb kakskümmend erinevat jalamit ning selleks on sul ainult vaja kiireid jalgu, teravat mõistust ning nutiseadet kus see kõik aset leidma hakkab.

See on mäng, mida saab mängida sünnipäevadel, teha väike paus kontoritööst või perega lihtsalt aega veeta. Sobib hästi inimestele, kellele meeldivad numbrilised ülesanded...

Mis sa siis arvad? Oled valmis minema pea eest tundmatusse ning valmis vallutama maailma kõige kõrgemaid mäetippe?

Seisa ja Kuulata!

Teie eesmärk on ära arvata võimalikult palju erinevaid helisid. Kui vastate küsimustele õigesti, saate punktid omale. Kui aga vastate valesti, siis ei saa keegi punkte. Küsimused avanevad kui olete kõndinud 50-150m. Samas on küsimustel ka taimerid - seega kuula hoolikalt ning vasta veel kiiremini!

Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem punkte koguda ning õigeks ajaks finishi joone ületada. Kui peaks olema kellegil sama palju punkte, siis võidab see tiim, kes astus esimesena tiimiga üle finishi joone.

Escape Tartu

Olete jäänud lõksu Tartusse ühte virtuaal ringi ning peate sealt välja pääsema. Kui üritate niisama põgeneda, siis vallandub häire ning te saate "elektrilöögi" osaliseks, mis viib teid mõneks ajaks rivist välja, kui te midagi ette ei võta kähku.
Abimeheks on teie enda nutiseade, millesse on sisse häkkinud üks päästeingel, kes aitab läbi vihjete teid vabadusse. Loomulikult peate suutma kõik tema antud ülesanded täitma korrektselt.
Pange oma tiimi pead kokku ning lahendage see salapärane müsteerium, et saada koordinaadid ning leidke pääsetee surmavast ringist…
Peagi Kuubis!

AGENT V

Kuri pahalane, Dr Ronove, on ülesse seadnud pommi, kus on surmav viirus, mis tahetakse saata maa orbiidile ning paisata tervesse maailma. Pommi plahvatuse tagajärjel võib kaotada oma elud miljonid inimesed. Teie ülesandeks on pomm kahjutuks teha!

Teil on aega 60 minutit, et leida üles Dr. Ronove. Arreteerige doktor ning tema kaasosalised ja tehke pomm kahjutuks.

Mängus tuleb lahendada ning leida lahendused erinevatele mõistatustele virtuaalselt. Kõige suuremaks abivahendiks on paber ja pliiats + teine nutiseade.

Mock-Up

Aega on vähe ning pilte on palju! Kes suudab kõige rohkem imiteerida pildil olevaid kujutisi ja teoseid?
Teie eesmärk on jäljendada võimalikult palju erinevaid pilte ja teoseid. Mõnel tegevusel on taimer - seega peate jäädvustama pildi piisavalt kiiresti, et konkureerida teiste tiimidega.
Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem teoseid jäljendada, kuid loomingulisuse eest annate pärast ise punktid, kui olete maha istunud ning oma huvitavaid kaadreid vaatama hakanud.

Kivide Korjamine

Teie eesmärk on korjata võimalikult palju virtuaalseid kive. Kui vastate kivi juures küsimusele õigesti, saate punktid omale. Kui aga vastate valesti, siis ei saa keegi punkte. Küsimused avanevad kui olete jõudnud õigesse kohta. Mõnel küsimusel on taimer - seega vastake kiiresti! Mõnel küsimusel võib olla ka mitu õiget vastust. Seega pange tähele, mis teie käest nõutakse.

Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem kive koguda ning õigeks ajaks finishi jõuda. Kui peaks olema kellegil sama palju virtuaalseid kive kogutud, siis võidab see tiim, kes astus esimesena tiimiga üle finishi joone.

Planeeri oma tegevus

Hübriid mängude mängimiseks tuleks ette teatada vähemalt 4 tööpäeva.

Tegevus enne mängu!

Tuleks alla laadida oma seadmesse (telefon/tahvelarvuti) Loquiz rakendus. Selle saab laadida alla Google Play või Apple Store lehelt. Kindlasti tuleb jälgida, et seadme aku oleks täis.

Naudi seiklust​

Meil on nii sise- kui välitegevused, mis on mõeldud igaühele. Et saada eriti huvitav mängukogemus väikese mõõduvõtmisega, siis soovitaks mängida 2 või rohkema tiimiga.

Pärast seiklust

Pärast seiklust on võimalik koos tulemusi analüüsida ning vaadata, kuidas kellegil hübriid seiklusmängus läks.

Millise Seikluse Valisid ?

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.