Seisa ja Kuulata!

Teie eesmärk on ära arvata võimalikult palju erinevaid helisid. Kui vastate küsimustele õigesti, saate punktid omale. Kui aga vastate valesti, siis ei saa keegi punkte. Küsimused avanevad kui olete jõudnud õigesse kohta. Samas on küsimustel ka taimerid - seega kuula hoolikalt ning vasta veel kiiremini!

Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem punkte koguda ning õigeks ajaks finishi joone ületada. Kui peaks olema kellegil sama palju punkte, siis võidab see tiim, kes astus esimesena tiimiga üle finishi joone.

Pääsemine Ringist

Olete jäänud lõksu ühte virtuaalringi ning peate sealt välja pääsema. Kui üritate niisama põgeneda, siis vallandub häire ning te saate "elektrilöögi" osaliseks, mis viib teid mõneks ajaks rivist välja, kui te midagi ette ei võta kähku.
Abimeheks on teie enda nutiseade, millesse on sisse häkkinud üks päästeingel, kes aitab läbi vihjete teid vabadusse. Loomulikult peate suutma kõik tema antud ülesanded täita korrektselt.
Pange oma tiimi pead kokku ning lahendage see salapärane müsteerium, et saada koordinaadid ning leidke pääsetee surmavast ringist…
Peagi Kuubis!
  • 12 - 20 osalejat 340€
  • 21 - 40 osalejat 450€

    NB! Mängud toimuvad teie enda nutiseadmetega. Ühe seadme taga võiks mängida 3-5 inimest.

Kivide Korjamine

Teie eesmärk on korjata võimalikult palju virtuaalseid kive. Kui vastate kivi juures küsimusele õigesti, saate punktid omale. Kui aga vastate valesti, siis ei saa keegi punkte. Küsimused avanevad kui olete jõudnud õigesse kohta. Mõnel küsimusel on taimer - seega vastake kiiresti! Mõnel küsimusel võib olla ka mitu õiget vastust. Seega pange tähele, mis teie käest nõutakse.

Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem kive koguda ning õigeks ajaks finishi jõuda. Kui peaks olema kellegil sama palju virtuaalseid kive kogutud, siis võidab see tiim, kes astus esimesena tiimiga üle finishi joone.

AGENT V

Kuri pahalane, Dr Ronove, on ülesse seadnud pommi, kus on surmav viirus, mis tahetakse saata maa orbiidile ning paisata tervesse maailma. Pommi plahvatuse tagajärjel võib kaotada oma elud miljonid inimesed. Teie ülesandeks on pomm kahjutuks teha!

Teil on aega 60 minutit, et leida üles Dr. Ronove. Arreteerige doktor ning tema kaasosalised ja tehke pomm kahjutuks.

Mängus tuleb lahendada ning leida lahendused erinevatele mõistatustele virtuaalselt. Kõige suuremaks abivahendiks on paber ja pliiats + teine nutiseade.

Mock-Up

Aega on vähe ning pilte on palju! Kes suudab kõige rohkem imiteerida pildil olevaid kujutisi ja teoseid?
Teie eesmärk on jäljendada võimalikult palju erinevaid pilte ja teoseid. Mõnel tegevusel on taimer - seega peate jäädvustama pildi piisavalt kiiresti, et konkureerida teiste tiimidega.
Võidab meeskond, kes suudab mängu jooksul kõige rohkem teoseid jäljendada, kuid loomingulisuse eest annate pärast ise punktid, kui olete maha istunud ning oma huvitavaid kaadreid vaatama hakanud.

Planeeri oma tegevus

Hübriid mängude mängimiseks tuleks ette teatada vähemalt 4 tööpäeva.

Tegevus enne mängu!

Tuleks alla laadida oma seadmesse (telefon/tahvelarvuti) Loquiz rakendus. Selle saab laadida alla Google Play või Apple Store lehelt. Kindlasti tuleb jälgida, et seadme aku oleks täis.

Naudi seiklust​

Meil on nii sise- kui välitegevused, mis on mõeldud igaühele. Et saada eriti huvitav mängukogemus väikese mõõduvõtmisega, siis soovitaks mängida 2 või rohkema tiimiga.

Pärast seiklust

Pärast seiklust on võimalik koos tulemusi analüüsida ning vaadata, kuidas kellegil hübriid seiklusmängus läks.

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.