Aheldatud

Aheldatud on mobiilne põgenemistuba, kus meie tuleme teie juurde. See on meeskonnatöö mäng, kus ühiselt tuleb lahendada erinevaid loogikaga seotud mõistatusi, et leida pääsetee ahelatest.

Siin mängus võib juhtuda, et kõige arglikumast tiimiliikmest võib välja kooruda teie liider ning hoopiski temast võib saada teie päästeingel.

Kas teie meeskond on ühtne või hoiavad kõik küüsi ainult enda poole. Seda saate siis teada, kui võtate väljakutse vastu ning panete ennast proovile. Sobib hästi seminaride vahepalaks tiimi ühtsustunde parandamiseks.
  • 10 - 20 osalejat 310€
  • 21 - 30 osalejat 370€

Mudelauto Rally

Mudelauto rally on loominguline tegevus, mis edendab meeskonnatöö oskusi mille käigus ehitavad meeskonnad päris oma mudelauto!
Iga meeskond töötab piiratud ressurssidega aja peale. Pakutavad materjalid on igapäevaseks kasutamiseks mõeldud kontoritarbed ja kõik käepärased igapäevased asjad. Ainsad „kõrgtehnoloogilised” abivahendid on õhupallid!
Ettevalmistuste lõppedes pannakse ehitatud masinad proovile. Võidukas meeskond on see, kes läbib raja ühes tükis!

Koos On Lihtsam

Koos on lihtsam on meeskonnamäng, kus on palju erinevaid tegevusi ja ülesandeid. See on mõeldud meeskonna ühtsustunde parandamiseks, kus iga käsi ja jalg on mängu vältel kasutuses. Ei puudu ka mõõduvõtmine teise tiimiga.
  • 12 - 20 osalejat 310€
  • 21 - 30 osalejat 370€

NEO - No Easy Obsticle

5 takistust, üks nöör ning teie tiim. NEO-s on ülesanded väga erineva raskusega ning nad kõik on ehitatud üles nii, et tiimid teeksid omavahel koostööd. Nöör teeb teie koostöö kergemaks või hoopiski keerulisemaks - see kõik oleneb teist endist, kuna kõik on omavahel ühenduses.

Iga ülesande lõpus on tagasisidevoor, kus analüüsitakse tehtud tegevust ja toimetulekut ning mida võiksite silmas pidada, kui lähete järgmist takistust sooritama. Ülesannete juures on ka mõned takistused, mis võivad teid veel rohkem omakorda pingutama sundida.

Milline on teie tiimi koostöö ning kui hästi te omavahel ja takistuste peal hakkama saate? Sobib väga hästi seminari meelelahutuslikuks vahepalaks ühtsustunde parandamiseks.
  • 12 - 20 osalejat 310€
  • 21 - 30 osalejat 370€

Seiklus JeParody

Me kõik oleme oma elu jooksul näinud kasvõi ühe korra “Kuldvillakut”, kus valitakse kategooria ning vastatakse küsimustele. Seiklus JeParody on selle lõbusam kaksikvend.

Küsimuste asemel on lustakad tegevused ning seda mängitakse tiimide vahel. Mängu tablooks on 6 x 5 mänguskeem, kus on kuus erinevat kategooriat. Punkte jagatakse 100-st kuni 2000-ni ja võidab lõpuks see tiim, kellel on mängu lõpus kõige suurem punktiskoor.

Võistlus käib tiimide vahel kus ühes tiimis on 3-10 liiget. Korraga on mänguplatsil vaid vajalik arv inimesi sõltuvalt ülesande iseloomust. Ülesanded on välja mõeldud nii, et kõik tiimikaaslased saavad vähemalt korra oma meeskonda esindada.
NR. 1 KUUBIS
  • 12 - 20 osalejat 310€
  • 21 - 35 osalejat 370€
  • 36 - 50 osalejat 520€

Mega Kuubik

Mega kuubik on strateegiamäng kus kõikidel tiimiliikmetel on tähtis roll. Meeskondadel tuleb leida lahendused erinevatele tasemetele ning sobitada klotsid kokku nii, et kokku moodustuks kuubik.

Sellega aga asi ei piirdu. Kui kuubik on kokku sobitatud, tuleb teatud aja jooksul kiiruse peale kokku panna suur 3D kuubik. Võistlus käib aja peale ning tiimid võistlevad 7-10 liikmelistes gruppides.

Milline tiim on kõige nobedam? Milline on meeskondade sisene koostöö? See selgub siis kui lõpuvile on käinud ning skoor avalikustatud.

EGGSALENT

Eggsalent tegevuste jada on koostöö edendamiseks ning hea suhtlemise ja loovuse arendamiseks. Mängu eesmärk on tõestada, et suudate teha kõike, mida meeskonnale ette „söödetakse“.

Pabertorn - Ehita lihtsatest materjalidest kõige kõrgem ning stabiilsem pabertorn, mida eales on ehitatud. Võidab see, kelle torn on kõige pikem ning püsib tervelt minuti ilma, et katki kukuks.

Ohutud munad: Selle mängu käigus kavandate, disainite ning loote oma munadele kaitseümbrise. Samuti on teil vaja luua väike reklaamplakat ning välja mõelda ka lööklause oma kaitsme müümiseks. Tooteid ja reklaame hindab žürii.

Rikša Võidujooks

Rikša on kerge kahe- või kolmerattaline masin, mida kasutatakse tavaliselt inimese või kauba veoks.

Mängu eesmärk on ehitada oma tiimiga üks samalaadne masin "kondimootoriga" liikumiseks. Loov ja nutikas lahendus on rangelt soovituslik. Kõige stiilsem masin ning vigursõidu osavaim saavad kindlasti premeeritud.

Enne seiklust!

Mängude ülesse seadmine võib võtta 1 tund aega ehk oleme juba tunduvalt varem kohal. Hinnad on mõeldud 10-18. aastastele aga samas ei juhtu ka midagi kui mõni noorem või vanem on punti sattunud.

Naudi seiklust!

Meil on nii sise- kui välitegevusi, mis on mõeldud igaühele. Tegevused hõlmavad meeskonnatöö arendamist, “kastist välja” mõtlemist, taktikalisi valikuid ning oma kaaslaste tundma õppimist.

Peale seiklust!

Kõikidele seiklustegevustele on olemas auhinnakotid hea ja paremaga.
Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohuslane. Seega ei lisandu KM-i hinnale.

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.