Planeerimisosakond

Tänapäeval kiire elutempo juures jääb meil aega väheks pöörata tähelepanu nii enda, kui oma lähedaste, sõpradele või kolleegidele. Meie Hea Tuju Korraldajad tõttavad siinkohal appi! Korraldame just sinule sobiva sündmuse. Pakume toredaid tegevusi ja võrratuid elamusi nii väli- kui sisetingimustes ja aitame luua ühiseid mälestusi koos sinule kõige tähtsamate inimestega. Meie Hea Tuju Korraldajatele pole miski võimatu ega ületamatu. Räägi meile oma unistustest ja meie leiame lahenduse! 

Elamusmatkad

Oled tüdinenud tavalistest matkadest, kus on küll huvitav giid aga sooviks midagi enamat. Meie elamusmatkad kõnetavad teid, kui soovite midagi vaheldusrikast tavalisele matkale. Kuidas oleks, kui poole matka pealt tuleks põõsa tagant välja saksofonist ja teeks teie seltskonnale lühikontserdi? Või siis hoopis lühike näidend puhkepausi ajal? No siis olete küll täitsa õige asja otsa komistanud. Ja loomulikult mõnus meelepärane kõhutäis matka lõpus on garanteeritud.
Elamusmatkad pakuvad just selliseid lahendusi, mis teevad teie seltskonna, firma- või perepäeva palju meeldejäävamaks. Küsi ja me leiame just sellise lahenduse, mis kõnetab teid.

Meie enda riiulis on hetkel kaks valikut aga alati on võimalik teha erilahendus teie valitud marsruudil:

SUP-LAUA ELAMUSMATK LÄÄNISTE - AHIJÄRVE

ELAMUSMATK JALGSI JÄRVSELJA ÜRGMETSAS

Teemaõhtusöögid

Maitseelamus kuulub vaieldamatult inimese kõige tähtsamate elamuste hulka. Meie Hea Tuju Korraldajad pakuvad sulle just selliseid maitseelamusi, millest alati unistanud oled. Kreeka köök on sulle alati südamelähedane olnud? Araabia kokakunst on sind alati köitnud või armastad üle kõige kohalikku eesti toitu? Teemaõhtusöögid toovad erinevate kultuuride köögid sinuni, ilma lennupiletit ostmata. Meie teemaõhtusöögid on muidugi palju enamat, kui lihtsalt toit. Õhustikku aitavad kujundavad nii temaatilised dekoratsioonid, kui muusika ning esinejad. Aga miks mitte korraldada teemaõhtusöök hoopis looduses metsas, järvel, rabas? Julge eristuda ja korraldada ainulaadne sündmus.

Teemaõhtusööke on võimalik korraldada nii meie poolt välja pakutud, kui sinu soovitud asukohas.

Võta meiega ühendust ja leiame sulle sobiva lahenduse!

Noorte Elamussünnipäevad

Elamussünnipäev on meeldejääv ja lahe päev koos sõpradega. Noorte tähtpäevi saavad Hea Tuju Korraldajad sisustada erinevate matkade, hübriid seiklusmängude, seiklus JeParody´ga, strateegiamängudega nagu Mega Kuubik või mobiilse põgenemistoaga "Aheldatud". Leiame peo iseloomu ja ilmastikku arvestava asukoha ning varustame nii toidu, kui kõige muu vajalikuga. Elamussünnipäeva saame korraldada ka sinu kodus või koduaias.

Võta meiega ühendust ja korraldame koos ühe meeldejääva noorte elamussünnipäeva!

Peokorraldus

Kuidas kõlab, kui vabastaks teid peokorraldus kohustustest ning aitaks teil luua meeleoluka peo, kus kõik detailid on hoolega läbi mõeldud ning kõige vajaliku eest hoolt kantud. Olgu sul siis mõttes teha suvepäeva, talvepäeva, firmapidu, sünnipäeva, vastuvõttu, stiilipidu või mis iganes sul pähe tuleb. Oleme korraldanud erinevaid sünnipäevi, üllatuspidusi ja stiilipidusi nii ettevõtetele kui ka erasektoris. Vajadusel saame aidata peokoha, kui ka teiste vajalike teenusepakkujate leidmisega ning peo dekoreerimise ja toitlustamisega.
Meie Hea Tuju Korraldajatele pole ükski idee liiga hullumeelne. Võta meiega ühendust ja küsi julgelt.

Poissmeeste- ja Tüdrukuteõhtud

Tavaliselt korraldab meeldejääva õhtu pruudi või peigmehe sõbrad, kes teavad kõige paremini, millised huvid ja tegevused tulevastele sõrmustekandjatele sobivad. Kuid planeerimise ja läbiviimise ajal on raske ise sündmust nautida, kui peab koguaeg jälgima, et kas kõik läheb ikka plaanipäraselt. Kuidas kõlaks mõttena mõni seiklus metsas ainult oma seltskonnaga või "viimane" korralik pidu linnadžunglis. See õhtu on suurepärane võimalus veeta aeg parimate sõprade seltsis, kellega on veedetud palju toredaid hetki.

Oleme valmis teile appi tõttama ja just teile meelepärase peo korraldama ja läbi viima just meie Hea Tuju Korraldajate seltsis, et te saaksite ise pidu täiel rinnal nautida.

Info

Hea Tuju Korraldaja: Annika Pajumaa-Murov

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 53 642 700

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.