Seiklus JeParody

Me kõik oleme oma elu jooksul näinud kasvõi ühe korra kuldvillakut, kus valitakse kategooria ning vastatakse küsimustele. Seiklus JeParody on tema lõbusam kaksikvend. Küsimuste asemel on lustakad tegevused ning seda mängitakse tiimide vahel.

Mängu tablooks on 6 x 5 mänguskeem, kus on kuus erinevat kategooriat. Punkte jagatakse 100-st kuni 2000-ni ja loomulikult võidab lõpuks see tiim kellele jääb mängu lõppedes kõige suurem punktiskoor.

Võistlus käib tiimide vahel kus ühes tiimis on 3-10 liiget. Alati kõik võistlejad ei osale ning olenevalt oskustele, tegevustest ja inimeste vajadusest tegevuse sooritamiseks on ka vastavalt mängijaid mänguplatsil.
NR 1 KUUBIS
  • 12 - 20 osalejat 340€
  • 21 - 35 osalejat 450€
  • 36 - 50 osalejat 560€

Enne seiklust!

Mängu ülesse seadmine võib võtta kuni 1 tund aega ehk oleme juba tunduvalt varem kohal. Alati oleks hea kui ruum oleks suur ning enne mängu algust ja pärast oleks võimalik ruume tuulutada.

Naudi seiklust!

Tegevused hõlmavad meeskonnatöö arendamist, “kastist välja” mõtlemist, taktikalisi valikuid ning oma kaaslaste tundma õppimist.

Peale seiklust!

Kõikidele seiklustegevustele on olemas auhinnakotid hea ja paremaga.
Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohuslane. Seega ei lisandu KM-i hinnale.

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.