Sisetegevused

Edukus tööl ei tee inimest õnnelikuks, vaid vastupidi – õnnelikud inimesed on tööl edukamad. Tuntud teadlase Sonja Lyubomirsky sõnul tuleneb õnnelik olemine sellest, kuidas me mõtleme ning kuidas mõtlemine avaldab mõju tööle, mida me teeme. 

Rõõmus meel aitab kaasa heale töösooritusele ja hea töösooritus tekitab omakorda rõõmsa enesetunde – nende toime on vastastikune. Positiivse häälestatusega töötajad saavutavad ka organisatsiooni vaatevinklist paremaid tulemusi:

  • Õnnelikumad töötajad aitavad oma kaastöötajaid ja kliente suurema rõõmuga ning saavad ka ise kolleegide ja ülemuste poolt rohkem toetust.
  • Õnnelikumad inimesed kogevad vähem läbipõlemist, puuduvad vähem töölt ning tulevad kergemini toime organisatsioonis asetleidvate muudatustega.
Loomulikult saab seda kõike tõlgendada ka sõpruskondade ja perekondade suhtlusesse. Mida rõõmsamad on sõbrad, kolleegid, perekonnaliikmed, seda mõnusam on ka koos aega veeta ning miks mitte seda kõike teha huvitavamaks tegevusega, mis teeb teie meele rõõmsamaks. 

Eesti ilm on paraku heitlik ning kunagi ei tea ette mis, võib taevast alla sadada ning kas tuleks kodust lahkudes endaga kaasa võtta vihmavari või soojem jope. 

Kuid hea tuju on võimalik saavutada sisetingimustes koos Seiklus Kuubis meeskonnaga, kes pakub erinevaid põnevaid sisemänge, mis hõlmavad näiteks ahelais olemist, lustakaid lühitegevus või ühe suure kuubiku aja peale kokku panemist…

Seiklus JeParody

Me kõik oleme oma elu jooksul näinud kasvõi ühe korra “Kuldvillakut”, kus valitakse kategooria ning vastatakse küsimustele. Seiklus JeParody on tema lõbusam kaksikvend.

Küsimuste asemel on lustakad tegevused ning seda mängitakse tiimide vahel. Mängu tablooks on 6 x 5 mänguskeem, kus on kuus erinevat kategooriat. Punkte jagatakse 100-st kuni 2000-ni ja võidab lõpuks see tiim, kellel on mängu lõpus kõige suurem punktiskoor.

Võistlus käib tiimide vahel kus ühes tiimis on 3-10 liiget. Korraga on mänguplatsil vaid vajalik arv inimesi sõltuvalt ülesande iseloomust. Ülesanded on välja mõeldud nii, et kõik tiimikaaslased saavad vähemalt korra oma meeskonda esindada.
NR. 1 KUUBIS
  • 12 - 20 osalejat 340€
  • 21 - 35 osalejat 450€
  • 36 - 50 osalejat 560€

Aheldatud

Aheldatud on mobiilne põgenemistuba, kus ühiselt tuleb lahendada erinevaid loogikaga seotud mõistatusi, et leida koos oma tiimiga tee vabadusse.

Siin mängus võib juhtuda, et kõige arglikumast tiimi liikmest võib välja kooruda teie liider ning hoopiski temast võib saada teie päästeingel.

Kas teie meeskond on ühtne või hoiavad kõik küüsi ainult enda poole. Seda saate siis teada, kui võtate väljakutse vastu ning panete ennast proovile. Sobib hästi seminaride vahepalaks tiimi ühtsustunde parandamiseks.
  • 10-20 osalejat 340€
  • 21-30 osalejat 450€

Mega Kuubik

Mega kuubik on strateegiamäng kus kõikidel tiimiliikmetel on tähtis roll. Meeskondadel tuleb leida lahendused erinevatele tasemetele ning sobitada klotsid kokku nii, et kokku moodustuks kuubik.

Sellega aga asi ei piirdu. Kui kuubik on kokku sobitatud, tuleb teatud aja jooksul kiiruse peale kokku panna suur 3D kuubik. Võistlus käib aja peale ning tiimid võistlevad 7-10 liikmelistes gruppides.

Milline tiim on kõige nobedam? Milline on meeskondade sisene koostöö? See selgub siis kui lõpuvile on käinud ning skoor avalikustatud.​

Enne seiklust!

Mängude ülesse seadmine võib võtta kuni 1 tund aega ehk oleme juba tunduvalt varem kohal. Alati oleks hea kui ruum oleks suur ning enne mängu algust oleks võimalik ruume tuulutada.

Naudi seiklust!

Meil on sisetegevusi, mis on mõeldud igaühele. Tegevused hõlmavad meeskonnatöö arendamist, “kastist välja” mõtlemist, taktikalisi valikuid ning oma kaaslaste tundma õppimist.

Peale seiklust!

Kõikidele seiklustegevustele on olemas auhinnakotid hea ja paremaga.
Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohuslane. Seega ei lisandu KM-i hinnale.

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.