sisetegevused

Seiklus JeParody

Me kõik oleme oma elu jooksul näinud kasvõi ühe korra “Kuldvillakut”, kus valitakse kategooria ning vastatakse küsimustele. Seiklus JeParody on selle lõbusam kaksikvend.

Küsimuste asemel on lustakad tegevused ning seda mängitakse tiimide vahel. Mängu tablooks on 6 x 5 mänguskeem, kus on kuus erinevat kategooriat. Punkte jagatakse 100-st kuni 2000-ni ja võidab lõpuks see tiim, kellel on mängu lõpus kõige suurem punktiskoor.

Võistlus käib tiimide vahel kus ühes tiimis on 3-10 liiget. Korraga on mänguplatsil vaid vajalik arv inimesi sõltuvalt ülesande iseloomust. Ülesanded on välja mõeldud nii, et kõik tiimikaaslased saavad vähemalt korra oma meeskonda esindada.
NR. 1 KUUBIS
  • 14-21 osalejat 24€/in
  • 22-36 osalejat 20€/in
  • 37-50 osalejat 17€/in

Aheldatud

Aheldatud on mobiilne põgenemistuba, kus ühiselt tuleb lahendada erinevaid loogikaga seotud mõistatusi, et leida koos oma tiimiga tee vabadusse.

Siin mängus võib juhtuda, et kõige arglikumast tiimi liikmest võib välja kooruda teie liider ning hoopiski temast võib saada teie päästeingel.

Kas teie meeskond on ühtne või hoiavad kõik küüsi ainult enda poole. Seda saate siis teada, kui võtate väljakutse vastu ning panete ennast proovile. Sobib hästi seminaride vahepalaks tiimi ühtsustunde parandamiseks.
  • 10-20 osalejat 24€/in
  • 21-30 osalejat 21€/in

Mega Kuubik

Mega kuubik on strateegiamäng kus kõikidel tiimiliikmetel on tähtis roll. Meeskondadel tuleb leida lahendused erinevatele tasemetele ning sobitada klotsid kokku nii, et kokku moodustuks kuubik.

Sellega aga asi ei piirdu. Kui kuubik on kokku sobitatud, tuleb teatud aja jooksul kiiruse peale kokku panna suur 3D kuubik. Võistlus käib aja peale ning tiimid võistlevad 7-10 liikmelistes gruppides.

Milline tiim on kõige nobedam? Milline on meeskondade sisene koostöö? See selgub siis kui lõpuvile on käinud ning skoor avalikustatud.
  • 14-21 osalejat 21€/in
  • 21-56 osalejat 18€/in
  • 57-100 osalejat 15€/in

AGENT V

Kuri pahalane on üles seadnud pommi ning lõhkekehasse on peidetud tappev viirus, mille vallandumisel võib surra miljonid inimesed, kui mitte terve inimkond. Teie ülesandeks on asuda lahendama projekti nimega "GAMMA V" ning peatada kurjam ennem kui maailm lõppeb.
Teil on aega 60 minutit, et leida üles isik, kes on selle kõige taga ning teha pomm kahjutuks.

See on tahvelarvuti mäng, kus tuleb lahendada erinevaid ülesandeid tiimi siseselt ning võidab see tiim, kes suudab kõige kiiremini pommi kahjutuks teha.
  • 10-30 osalejat 21€/in
  • 31-60 osalejat 18€/in

Enne seiklust!

Mängude ülesse seadmine võib võtta kuni 1 tund aega ehk oleme juba tunduvalt varem kohal. Alati oleks hea kui ruum oleks suur ning enne mängu algust oleks võimalik ruume tuulutada.

Naudi seiklust!

Meil on sisetegevusi, mis on mõeldud igaühele. Tegevused hõlmavad meeskonnatöö arendamist, “kastist välja” mõtlemist, taktikalisi valikuid ning oma kaaslaste tundma õppimist.

Peale seiklust!

Kõikidele seiklustegevustele on olemas auhinnakotid hea ja paremaga.
Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohuslane. Seega ei lisandu KM-i hinnale.

Millise tegevuse valisid?

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.