Välitegevused

Väljas värske õhu käes liikumine on olnud alati parem, kui tubane tegevus ning millel on suurem positiivne mõju vaimsele tervisele, aidates vähendada stressi ja luues positiivset meeleolu. Lisaks aitab liikumine edendada sotsiaalset tervist, pakkudes erinevaid võimalusi sõprade ja kolleegidega suhtlemiseks ning kus on võimalusi rohkem ühiseks tervislikuks vaba aja veetmiseks.

Mis saaks head meeleolu paremini tekitada, kui oma seltskonnaga värskes õhus midagi huvitavat teha. Meie tegevustes on seiklusmänge, kus iga käsi ja jalg on töös, võimalik on ronida virtuaalselt kahekümne erineva mäe otsa koos oma seltskonnaga või  soos hoopiski soov panna proovile ennast disainerina ja ehitada enda tiimile Rikša, millega vigursõidus teiste tiimide vastu võostelda. 

Koos On Lihtsam

Koos on lihtsam on meeskonnamäng, kus on palju erinevaid tegevusi ja ülesandeid. See on mõeldud meeskonna ühtsustunde parandamiseks, kus iga käsi ja jalg on mängu vältel kasutuses. Ei puudu ka mõõduvõtmine teise tiimiga. ​
  • 10 - 20 osalejat 340€
  • 21 - 30 osalejat 450€

NEO - No Easy Obsticles

5 takistust, üks nöör ning teie tiim. NEO-s on ülesanded väga erineva raskusega ning nad kõik on ehitatud üles nii, et tiimid teeksid omavahel koostööd. Nöör teeb teie koostöö kergemaks või hoopiski keerulisemaks - see kõik oleneb teist endist, kuna kõik on omavahel ühenduses.

Iga ülesande lõpus on tagasisidevoor, kus analüüsitakse tehtud tegevust ja toimetulekut ning mida võiksite silmas pidada, kui lähete järgmist takistust sooritama. Ülesannete juures on ka mõned takistused, mis võivad teid veel rohkem omakorda pingutama sundida.

Milline on teie tiimi koostöö ning kui hästi te omavahel ja takistuste peal hakkama saate? Sobib väga hästi seminari meelelahutuslikuks vahepalaks ühtsustunde parandamiseks.
  • 10 - 20 osalejat 340€
  • 21 - 30 osalejat 450€

Rikša Võidujooks

Rikša on kerge kahe- või kolmerattaline masin, mida kasutatakse tavaliselt inimese või kauba veoks.

Mängu eesmärk on ehitada oma tiimiga üks samalaadne masin "kondimootoriga" liikumiseks. Loov ja nutikas lahendus on rangelt soovituslik. Kõige stiilsem masin ning vigursõidu osavaim saavad kindlasti premeeritud.

SUP-lauad

Nüüd on võimalus meilt rentida SUP-laud koos varustusega kuni 8ks tunniks.
Hind sisaldab SUP-lauda, kandekotti, jalavõru, reguleeritavat mõla, käsipumpa ning soovi korral päästevest.
Laos on meil olemas 10 SUP-lauda.

Rendile andmine toimub Tartus või selle lähiümbruses. Võta aegsasti ühendust ning leiame sobiva päeva, et teie seiklused huvitavamaks muuta.

Kui on soov teha aga mõni matk oma tiimiga, siis saame ka selle korraldatud.
  • Päevase rendi hind 45€/in

Enne seiklust!

Mängu ülesse seadmine võib võtta kuni 1 tund aega ehk oleme juba tunduvalt varem kohal. Välisteks tegevusteks panna soovitavalt selga ja jalga mugavad riided.

Naudi seiklust!

Meil on välitegevusi, mis on mõeldud igaühele. Tegevused hõlmavad meeskonnatöö arendamist, “kastist välja” mõtlemist, taktikalisi valikuid ning oma kaaslaste tundma õppimist.

Peale seiklust!

Kõikidele seiklustegevustele on olemas auhinnakotid hea ja paremaga.
Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohuslane. Seega ei lisandu KM-i hinnale.

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.