Välitegevused

Väljas värske õhu käes liikumine on olnud alati parem, kui tubane tegevus ning millel on suurem positiivne mõju vaimsele tervisele, aidates vähendada stressi ja luues positiivset meeleolu. Lisaks aitab liikumine edendada sotsiaalset tervist, pakkudes erinevaid võimalusi sõprade ja kolleegidega suhtlemiseks ning kus on võimalusi rohkem ühiseks tervislikuks vaba aja veetmiseks.

Mis saaks head meeleolu paremini tekitada, kui oma seltskonnaga värskes õhus midagi huvitavat teha. Meie tegevustes on seiklusmänge, kus iga käsi ja jalg on töös, võimalik on ronida virtuaalselt kahekümne erineva mäe otsa koos oma seltskonnaga või  soos hoopiski soov panna proovile ennast disainerina ja ehitada enda tiimile Rikša, millega vigursõidus teiste tiimide vastu võostelda. 

Koos On Lihtsam

Koos on lihtsam on meeskonnamäng, kus on palju erinevaid tegevusi ja ülesandeid. See on mõeldud meeskonna ühtsustunde parandamiseks, kus iga käsi ja jalg on mängu vältel kasutuses. Ei puudu ka mõõduvõtmine teise tiimiga. ​
  • 12-20 osalejat 24€/in
  • 25-30 osalejat 20€/in

NEO - No Easy Obsticles

5 takistust, üks nöör ning teie tiim. NEO-s on ülesanded väga erineva raskusega ning nad kõik on ehitatud üles nii, et tiimid teeksid omavahel koostööd. Nöör teeb teie koostöö kergemaks või hoopiski keerulisemaks - see kõik oleneb teist endist, kuna kõik on omavahel ühenduses.

Iga ülesande lõpus on tagasisidevoor, kus analüüsitakse tehtud tegevust ja toimetulekut ning mida võiksite silmas pidada, kui lähete järgmist takistust sooritama. Ülesannete juures on ka mõned takistused, mis võivad teid veel rohkem omakorda pingutama sundida.

Milline on teie tiimi koostöö ning kui hästi te omavahel ja takistuste peal hakkama saate? Sobib väga hästi seminari meelelahutuslikuks vahepalaks ühtsustunde parandamiseks.
  • 10-20 osalejat 24€/in
  • 21-30 osalejat 20€/in

Rikša Võidujooks

Rikša on kerge kahe- või kolmerattaline masin, mida kasutatakse tavaliselt inimese või kauba veoks.

Mängu eesmärk on ehitada oma tiimiga üks samalaadne masin "kondimootoriga" liikumiseks. Loov ja nutikas lahendus on rangelt soovituslik. Kõige stiilsem masin ning vigursõidu osavaim saavad kindlasti premeeritud.
  • 12-21 osalejat 24€/in
  • 22-56 osalejat 21€/in
  • 57-100 osalejat 17€/in

Kõrgustesse

Lähme teeme ühe lõbusa matka virtuaalselt ning "ronime" koos maailma kõige kõrgemate mägede otsa. Vallutada tuleb kakskümmend erinevat jalamit ning selleks on sul ainult vaja kiireid jalgu, teravat mõistust ning nutiseadet kus see kõik aset leidma hakkab.

See on tahvelarvuti mäng, mida saab mängida sünnipäevadel, teha väike paus kontoritööst või perega lihtsalt aega veeta.

Mis sa siis arvad? Oled valmis minema pea eest tundmatusse ning valmis vallutama maailma kõige kõrgemaid mäetippe?
  • 10-30 osalejat 21€/in
  • 31-60 osalejat 18€/in

Enne seiklust!

Mängu ülesse seadmine võib võtta kuni 1 tund aega ehk oleme juba tunduvalt varem kohal. Välisteks tegevusteks panna soovitavalt selga ja jalga mugavad riided.

Naudi seiklust!

Meil on välitegevusi, mis on mõeldud igaühele. Tegevused hõlmavad meeskonnatöö arendamist, “kastist välja” mõtlemist, taktikalisi valikuid ning oma kaaslaste tundma õppimist.

Peale seiklust!

Kõikidele seiklustegevustele on olemas auhinnakotid hea ja paremaga.
Seiklus Kuubis OÜ ei ole käibemaksu kohuslane. Seega ei lisandu KM-i hinnale.

Millise seikluse valisid ?

Info

Hea Tuju Korraldaja: Rauno Karro

Email: seikluskuubis@gmail.com

Tel: +372 556 912 92

Müügitingimused

Seiklus Kuubis

Seiklus Kuubis meeskond kutsub ennast Hea Tuju Korraldajateks ning me garanteerime, et meiega igav ei hakka. Tegeleme erinevate seiklusmängudega nii sees kui väljas ning oleme olemas aastaringselt. Suudame hallata oma tegevustega igas suuruses ja vanuses gruppe.

Meie seiklused toimuvad seal, kus olete teie ning soov sündmust korraldada. Olgu see linnas kontoris või maal koduõues.